Menu

egocentrycznie, czyli w kółko o tym samym

tivoli

tallita

 

Obliczenie, ile to lat..., nie było trudne, bo to prawie rocznica. Natomiast nic się nie zmieniło. Nadal ponad połowę czasu zabiera nam rozmowa o fabrykach. Kiedyś wspólnej, później bratnich, a teraz oddalonych o jakieś sto kilometrów. Na szczęście mało rozmawiamy o dzieciach, a to po nich dopiero byłoby widać, że jednak trochę czasu minęło. Bo przecież nie po siwych włosach w brodzie Paula.

Ale było cudownie i tego się trzymajmy. Za każdym razem, gdy się widzimy, apetytu nam nie brakuje. Poszliśmy więc coś zjeść.

 

 

 

kiss of fire

tallita

 

Niespodziewana, kolejna odsłona dyskusji z Najdroższą Przyjaciółką na temat facetów z którymi się całowałyśmy. Część wspólna zbiorów została ustalona dawno temu, tym razem przyszedł czas na rankingi. Ciekawe, że ten, o którym była mowa: http://robaczki.blox.pl/2006/06/spotkanie-po-latach-sentymenty-i-wspomnienia.html oraz http://robaczki.blox.pl/2015/10/podroz-wedrowca-do-switu.html  i oczywiście http://robaczki.blox.pl/2015/10/ksiaze-kaspian.html dla Najdroższej jest numerem jeden, a dla mnie jedynie miłym wspomnieniem. No dobra, niezwykle miłym. Niech będzie - bardzo bardzo miłym. Kwestię mojego osobistego rankingu w tej sytuacji może przemilczmy.

 

 

never enough

tallita

 

Nie będę się tłumaczyć z tego, co wiadomo od lat. Nie mam też ochoty niczego wyjaśniać, bo dla mnie samej pozostaje zagadką, dlaczego czas, który upłynął od tamtej jesieni, w tej jednej kwestii niczego nie zmienił. Żaden gest czy słowo raczej nie wyląduje też na wokandzie. Jak sięgam pamięcią, tym, co mi najbardziej podnosiło ciśnienie, był ich brak. Nigdy nie miałam dość.

 

 

la primavera

tallita

 

Kolejny rok z rzędu, jest to niezawodny znak, że czas na zmiany. Niezależnie od kończącego się biletu miesięcznego, który każe zacząć jeździć rowerem i od drących się wniebogłosy co rano ptaków. Naszym ulubionym dowodem na nadejście wiosny jest uściskana na targu pani Danusia. Plus świeży szpinak, wysiany jesienią, oczywiście. Było przecież pewne, że wiosna w końcu nadejdzie.

 

 

© egocentrycznie, czyli w kółko o tym samym
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci